Koszalin, ul. Jana z Kolna 28

zobacz lokalizację na mapie

tel. 692 841 776, tel. 502 494 199

e-mail: eckoszalin@gmail.com

Image1

O nas

Drukuj PDF

ENGLISH CENTER to nowoczesna szkoła języka angielskiego w Koszalinie, która wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom. Stosowane przez nas innowacyjne metody nauczania gwarantują uczniom zdobycie sprawności w posługiwaniu się językiem angielskim.

Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.

Ze względu na fakt, iż język angielski stał się językiem międzynarodowym zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym aspektem znajomości języka angielskiego jest umiejętność poprawnego wykorzystania go w komunikacji ustnej. To sprawia, że naszym priorytetem jest nauczyć naszych uczniów mówić po angielsku – zgodnie z naszym sloganem:

KAŻDEGO NAUCZYMY MÓWIĆ PO ANGIELSKU!

Przygotowujemy również do egzaminów: gimnazjalnych, maturalnych oraz międzynarodowych certyfikatów.

Od wielu lat współpracujemy z firmami działającymi na terenie Koszalina i jego okolic, podnosząc kwalifikacje ich pracowników w zakresie komunikacji w języku angielskim.

ZAUFALI NAM

Szkołę tworzą wykwalifikowani nauczyciele, dla których nauczanie oraz język angielski są pasją. To ich profesjonalizm oraz zaangażowanie decydują o wysokim poziomie naszych kursów. Osobowość każdego z nich oraz poczucie humoru kształtują wyjątkową atmosferę panującą na zajęciach, bo nasza szkoła angielskiego to nie nudne rozwiązywanie zadań gramatycznych. U nas zajęcia są pełne zabawy prowadzącej do zdobywania kompetencji językowych.

Język angielski w dzisiejszych czasach jest kluczem do sukcesu w życiu zawodowym jak i prywatnym. Kursy języka angielskiego w naszej szkole rozwijają wszystkie elementy potrzebne do swobodnej komunikacji, ale przede wszystkim rozwijają umiejętność komunikacji werbalnej.

KAŻDEGO NAUCZYMY MÓWIĆ PO ANGIELSKU!

Dlaczego my?

10 powodów, dlaczego warto wybrać ENGLISH CENTER:

  1. ponieważ EC to dobry początek
  2. bo z naszych książek uczy się cały świat
  3. bo rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, a na cuda trzeba poczekać kilka minut
  4. bo wiosna to permanentny stan naszego umysłu
  5. bo wszystkie drogi prowadzą do ENGLISH CENTER
  6. bo tak
  7. bo lubimy wyzwania
  8. bo naszą pasją jest nauczanie
  9. bo Koszalin jest magiczny
  10. i my też